Demo Hesap Başvuru
Şifremi unuttum
Hesabınız yok mu? Kayıt ol

Kar Hesaplayıcı

  • ARADIĞINIZ CEVABI BULAMADINIZ MI?
  • BIZ SIZI ARAYALIM?
Bize ulaşın
Veya destek temsilcimiz ile canlı desteğe bağlanın
Güvenli Ticaret
Güvenli Ticaret
Tesla Capital Markets Avustralya Menkul Kıymetler ve Yatırımlar Komisyonu (ASIC) tarafından denetlenmektedir ve yatırımcıların fonları $250.000 AUD'a kadar ASIC teminatı altındadır.
Web sitemizde 256-bit SSL sertifikası ile şifreleme kullanılmaktadır.
Avustralya Menkul Kıymetler ve Yatırım Komisyonları Menkul Kıymetler Bayii ile Finansal Hizmetler Otoritesi tarafından düzenlenen Tesla Capital Markets (TCM) Lisans numarası: ACN 642 889 361
Risk Uyarısı: Türev Ürünlerin Alım Satımı sermayeniz için yüksek bir risk taşır ve yalnızca kaybetmeyi göze alabileceğiniz parayla ticaret yapmalısınız. Alım satım amaçlı türev ürünler tüm yatırımcılar için uygun olmayabilir, bu nedenle lütfen içerdiği riskleri tam olarak anladığınızdan emin olun ve gerekirse bağımsız tavsiye alın. Ürün Bilgilendirme Beyanı (PDS), bu web sitesinden veya talep edilmesi halinde ofislerimizden alınabilir ve bizimle bir işleme başlamadan önce dikkate alınmalıdır. Raw Spread hesapları, işlem başına 100 bin ABD doları başına 3,50 ABD doları komisyon ücreti ile 0,0 pips'lik spreadler sunmaktadır. Standart hesap teklifi, 1 komisyondan ek komisyon ücreti alınmadan yayılır. CFD endeksleri spreadleri 0,4 puandan başlıyor. Bu sitedeki bilgiler, bu tür bir dağıtımın veya kullanımın yerel yasalara veya düzenlemelere aykırı olacağı hiçbir ülke veya ülkede ikamet eden kişilere yönelik değildir.