Demo Hesap Başvuru
Şifremi unuttum
Hesabınız yok mu? Kayıt ol

İletişim

Sizler için her zaman hazırız!

Değerli TESLA CAPITAL MARKETS müşterilerinin soru, görüş, öneri veya şikayetleri için her zaman hazırda bekleyen harika bir global ekibe sahibiz.Aşağıda yer alan iletişim kanallarımızı kullanarak veya iletişim formumuzu kullanarak bize hızlıca ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

  • KURUM ADIMIZ:
  • Tesla Capital Markets PTY LTD
  • SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ:
  • AVRUPA SATIŞ OFİSİ:
  • Cetinjska 11/1 The Capital Plaza Podgorica, Montenegro
  • ASYA SATIŞ OFİSİ:
  • 275 George St Brisbane City QLD 4000 Australia

İletişim Formumuz

ADINIZ:
SOYADINIZ:
TELEFON NUMARANIZ:
E-POSTA ADRESINIZ:
DEPARTMAN
MESAJINIZ:
Avrupa Satış Ofisi

Adres:
Cetinjska 11/2
The Capital Plaza
Podgorica, Montenegro

Whatsapp Telefon:
+61 7 4401 8237
Asya Satış Ofisi

Adres:
275 George St
Brisbane City QLD 4000
Australia

Whatsapp Telefon:
+61 7 4401 8237
Asya Satış Ofisi

Adres:
275 George St Brisbane City QLD 4000 Australia

Telefon: +61 7 4401 8237
Avustralya Menkul Kıymetler ve Yatırım Komisyonları Menkul Kıymetler Bayii ile Finansal Hizmetler Otoritesi tarafından düzenlenen Tesla Capital Markets (TCM) Lisans numarası: ACN 642 889 361
Risk Uyarısı: Türev Ürünlerin Alım Satımı sermayeniz için yüksek bir risk taşır ve yalnızca kaybetmeyi göze alabileceğiniz parayla ticaret yapmalısınız. Alım satım amaçlı türev ürünler tüm yatırımcılar için uygun olmayabilir, bu nedenle lütfen içerdiği riskleri tam olarak anladığınızdan emin olun ve gerekirse bağımsız tavsiye alın. Ürün Bilgilendirme Beyanı (PDS), bu web sitesinden veya talep edilmesi halinde ofislerimizden alınabilir ve bizimle bir işleme başlamadan önce dikkate alınmalıdır. Raw Spread hesapları, işlem başına 100 bin ABD doları başına 3,50 ABD doları komisyon ücreti ile 0,0 pips'lik spreadler sunmaktadır. Standart hesap teklifi, 1 komisyondan ek komisyon ücreti alınmadan yayılır. CFD endeksleri spreadleri 0,4 puandan başlıyor. Bu sitedeki bilgiler, bu tür bir dağıtımın veya kullanımın yerel yasalara veya düzenlemelere aykırı olacağı hiçbir ülke veya ülkede ikamet eden kişilere yönelik değildir.