Demo Hesap Başvuru
Şifremi unuttum
Hesabınız yok mu? Kayıt ol

Teminat

  • ARADIĞINIZ CEVABI BULAMADINIZ MI?
  • BIZ SIZI ARAYALIM?

Avustralya Hükümeti Garantili Mevduat Mührü

Avustralya Hükümeti, yetkili mevduat kabul eden kurumların (ADI) mevduat sahiplerinin mevduatlarının hükümetin banka mevduat garantisi altında (Genellikle Finansal Talep Planı (FCS olarak da bilinir)) korunduğunu anlamalarına yardımcı olmak için kullanmayı seçebilecekleri kolay bir mühür geliştirmiştir.
Government Deposit Seal
Bir finans kurumunun mührü kullanması veya göstermesi gerekmez. Mührü göstermemeyi seçerse, bu, hesabın garanti edilmediği anlamına gelmez. FCS, Avustralya'da bulunan tüm yetkili para yatırma kuruluşlarında (ADI) tutulan mevduatlara uygulanır. Bu, her büyüklükteki bankayı, kredi birliğini ve inşaat toplumlarını içerir. FCS uyarınca Hükümet, hesap sahibi başına (ADI başına) $250.000'a kadar olan depozitoyu garanti eder. İster küçük ister büyük olsun, tüm ADI'ların aynı kapsamlı ihtiyati standartları karşılamaları gerekir ve aynı düzenleyici olan Avustralya İhtiyati Düzenleme Kurumu (APRA) tarafından denetlenir. Mühür yeni olmakla birlikte, FCS Ekim 2008'den beri uygulanmaktadır.

ADI'lar için

Kullanım ve stil kılavuzu için yönergeler (PDF 154KB)

Tüketiciler için

Devletin mevduat garantisi hakkında daha fazla bilgi (MoneySmart web sitesi)
Bize ulaşın
Veya destek temsilcimiz ile canlı desteğe bağlanın
Güvenli Ticaret
Güvenli Ticaret
Tesla Capital Markets Avustralya Menkul Kıymetler ve Yatırımlar Komisyonu (ASIC) tarafından denetlenmektedir ve yatırımcıların fonları $250.000 AUD'a kadar ASIC teminatı altındadır.
Web sitemizde 256-bit SSL sertifikası ile şifreleme kullanılmaktadır.
Avustralya Menkul Kıymetler ve Yatırım Komisyonları Menkul Kıymetler Bayii ile Finansal Hizmetler Otoritesi tarafından düzenlenen Tesla Capital Markets (TCM) Lisans numarası: ACN 642 889 361
Risk Uyarısı: Türev Ürünlerin Alım Satımı sermayeniz için yüksek bir risk taşır ve yalnızca kaybetmeyi göze alabileceğiniz parayla ticaret yapmalısınız. Alım satım amaçlı türev ürünler tüm yatırımcılar için uygun olmayabilir, bu nedenle lütfen içerdiği riskleri tam olarak anladığınızdan emin olun ve gerekirse bağımsız tavsiye alın. Ürün Bilgilendirme Beyanı (PDS), bu web sitesinden veya talep edilmesi halinde ofislerimizden alınabilir ve bizimle bir işleme başlamadan önce dikkate alınmalıdır. Raw Spread hesapları, işlem başına 100 bin ABD doları başına 3,50 ABD doları komisyon ücreti ile 0,0 pips'lik spreadler sunmaktadır. Standart hesap teklifi, 1 komisyondan ek komisyon ücreti alınmadan yayılır. CFD endeksleri spreadleri 0,4 puandan başlıyor. Bu sitedeki bilgiler, bu tür bir dağıtımın veya kullanımın yerel yasalara veya düzenlemelere aykırı olacağı hiçbir ülke veya ülkede ikamet eden kişilere yönelik değildir.