Demo Hesap Başvuru
Şifremi unuttum
Hesabınız yok mu? Kayıt ol

MAM Hesap

  • ARADIĞINIZ CEVABI BULAMADINIZ MI?
  • BIZ SIZI ARAYALIM?
TCM Tesla Capital Markets, Asset Manager'lara özel Çoklu Hesap Yönetimi (Multi Account Management - MAM) arayüzü sunmaktadır. MAM hesap arayüzü sağlanması için; En az 10 yatırımcı ve minimum $10.000 USD (alt hesaplar toplamı) yatırım gerekmektedir. Yatırımcılar hesaplarını MAM hesaba bağlayabilmeleri için, yetki devri sözleşmesi (Power Of Attorney - PoA) formunu doldurarak, sisteme kayıtlı mail adresleri üzerinden [email protected] adresine göndermeleri gerekmektedir. MAM Manager'lar işlemleri birden çok alt hesaba dağılımını sağlarken;
  • Lot dağılımı
  • Yüzdesel dağılım
  • Sabit Lot dağılımı
  • Varlığa göre dağılım
  • Bakiyeye göre dağılım
  • Serbest Teminata göre dağılım
gibi esnek paylaşım seçeneklerini kullanabilmektedirler. MAM Manager'lar alt hesaplar üzerinde tam yönetim kontrolüne sahip olmakla birlikte, alt hesaplardaki işlemleri bireysel olarak tamamen veya kısmen kapatabilmektedirler. MAM Hesaba bağlı yatırımcılar kendi hesaplarını izleyici olarak takip edebilirler ancak yeni pozisyon açamaz ve var olan pozisyonları kapatamazlar. MAM Manager olmak için [email protected] mail adresi üzerinden iletişime geçiniz.
Bize ulaşın
Veya destek temsilcimiz ile canlı desteğe bağlanın
Güvenli Ticaret
Güvenli Ticaret
Tesla Capital Markets Avustralya Menkul Kıymetler ve Yatırımlar Komisyonu (ASIC) tarafından denetlenmektedir ve yatırımcıların fonları $250.000 AUD'a kadar ASIC teminatı altındadır.
Web sitemizde 256-bit SSL sertifikası ile şifreleme kullanılmaktadır.
Avustralya Menkul Kıymetler ve Yatırım Komisyonları Menkul Kıymetler Bayii ile Finansal Hizmetler Otoritesi tarafından düzenlenen Tesla Capital Markets (TCM) Lisans numarası: ACN 642 889 361
Risk Uyarısı: Türev Ürünlerin Alım Satımı sermayeniz için yüksek bir risk taşır ve yalnızca kaybetmeyi göze alabileceğiniz parayla ticaret yapmalısınız. Alım satım amaçlı türev ürünler tüm yatırımcılar için uygun olmayabilir, bu nedenle lütfen içerdiği riskleri tam olarak anladığınızdan emin olun ve gerekirse bağımsız tavsiye alın. Ürün Bilgilendirme Beyanı (PDS), bu web sitesinden veya talep edilmesi halinde ofislerimizden alınabilir ve bizimle bir işleme başlamadan önce dikkate alınmalıdır. Raw Spread hesapları, işlem başına 100 bin ABD doları başına 3,50 ABD doları komisyon ücreti ile 0,0 pips'lik spreadler sunmaktadır. Standart hesap teklifi, 1 komisyondan ek komisyon ücreti alınmadan yayılır. CFD endeksleri spreadleri 0,4 puandan başlıyor. Bu sitedeki bilgiler, bu tür bir dağıtımın veya kullanımın yerel yasalara veya düzenlemelere aykırı olacağı hiçbir ülke veya ülkede ikamet eden kişilere yönelik değildir.